Powrót do strony głównej
Urosept

Pytanie i odpowiedź

zapalenie

05.04.2014 18:22:05

Witam, mam czasami okropny nieprzyjemny ból, jakby szczypanie przy oddawaniu moczu. Oddaje mocz "kropelkami" towarzyszy temu właśnie ból, szczypanie. Stosuje tabletki i wtedy przechodzi. Co to może być?


Odpowiedź eksperta

24.04.2014 10:43:54

Trzeba przeprowadzić badanie moczu (ogólne i posiew), z tymi badaniami proponuję zgłosić się do urologa, celem oceny stanu dróg moczowych. Trzeba Panią zbadać i dopiero na tej podstawie można próbować Pani pomóc nie tylko doraźnie. Przyczyna prawdopodobnie będą nawrotowe zakażenia dróg moczowych.

Urosept kompendium
Ważne zagadnienia
Pobierz ulotkę
Strefa wiedzy

Znajdziesz tu interesujące artykuły nt. zakażenia układu moczowego i innych problemów intymnych.

Najnowsze artykuły
Więcej artykułów
Urolog radzi

dr n. med. Roland Dadej specjalista urolog

Zadaj pytanie
Najnowsze odpowiedzi na Wasze pytania
Przejdź do Strefy Eksperta

Strona stosuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką cookies.